KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8213428
nr 821 3428
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Madeleine Pyk (f. 1934), signerad, motivets mått: 30x21
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:27:19
16/4 18:55:42
100 kr
22/4 13:52:08